Predajňa a servis výpočtovej techniky


Firma Ferdinandy, s.r.o. je malá rodinná firma, ktorá na trhu funguje už 20 rokov. U nás sa stretnete s dynamickým a zohratým kolektívom, ktorý Vám ochotne pomôže a poradí v rôznych oblastiach.


Predaj výpočtovej techniky a servis

V našej predajni nájdete široký sortiment tovaru. Zaoberáme sa maloobchodným predajom novej aj renovovanej výpočtovej techniky a príslušenstva. Poskytneme Vám záručný a pozáručný servis.


Služby

Poskytujeme kopírovacie a tlačové služby. Skenovanie na usb alebo e-mail. Výroba pečiatok a menoviek. Návrh a tlač pozvánok, vizitiek, oznámení a mnoho ďalších. Môžete si od nás poslať balík, pretože sme odberným miestom pre DPD. Ponúkame a zaškolíme Vás v programoch POHODA či IKELP.


Internetové a televízne služby

Ponúkame vysokorýchlostné optické a 5G pripojenie v Revúcej a v ďalších 7 obciach. Máte možnosť využiť aj našu internetovú televíziu, na ktorú poskytujeme zľavu ak máte internet od nás. Na naše služby takisto poskytujeme kvalitný a rýchly servis.


E-kasa riešenie pre Váš biznis

Zaoberáme sa predajom e-kasa zariadení. Dokážeme Vám poradiť, aké riešenie je pre Váš typ podnikania najvhodnejšie. E-kasu Vám spojazdníme a pomôžeme s akýmikoľvek požiadavkami. Pokladne aj servisujeme. Pracujeme s pokladničnými systémami FiskalPro a ELCOM.